Kilka typów ;

Witam was podglądacze.

Pokarze(przedstawię ) wam kilka typów chłopaków którzy mnie strasznie irytują;

1. Męski szowinista.
2. Ciotka na weselu.
3. Szpanerzy.
4. Frajerzy.
5. Geniusze(sarkazm).


 

to na tyle Lola

9 Komentarze

  1. Może staraj się pisać bez tych błędów ? Nie wygląda to najlepiej jak piszesz tu o wielkich miłościach i udajesz dorosłą , a nie umiesz porządnie ortografii. Pamiętaj ,że po kropce piszę się z dużej litery ! Tytuły i ” witam was podglądacze ” też , jeśli zastosujesz się do tych zasad to każdy uwierzy ,że potrafisz pisać i przekona się ,że nie jesteś kolejną beczącą małolatą ,która piszę o czymś o czym marzy , ocenia innych ,a naprawdę sama nie jest idealna.

  2. Chciałabyś żeby ktoś nazywał Cię jakimś typem i bez poznania oceniał ? To po co piszesz o różnych typach chłopaków jeśli ich nawet nie znasz ? Szczerze mówiąc czytałem kilka postów i mogę sądzić ,że szukasz kogoś na szybko ,żeby chwalić się swoim koleżankom ,a jesteś jeszcze małą smarkulą , nie mająca pojęcia o życiu i bawiącą się lalkami barbie.Być może ja też należę do ,których z tych typów i ktoś może poczuć się urażony tym co o nim piszesz.Nasza filozofia wcale nie jest trudna , trzeba tylko dorosnąć , by zrozumieć.

  3. Ok nie wnikam jaka jesteś , tylko daję ci radę , widzę ,że skasowałaś post ,który napisałaś , więc rozumiem ,że mam zawiesić broń i pokazać białą flagę ?

  4. Blog jest spoko. Podoba mi się. Na pewno przejże go całego bo teraz niestety nie miałam na to czasu. Pozdrawiam.
    Silver

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.