Tak dawno… (la boum)

Witajcie moi kochani!!
Przepraszam ,że dawno nie pisałam ale nie miałam czasu.
Znów się w kimś zabujałam [tak wiem ,że nic oprócz tego nie robię ,ale taki okres nadszedł najwyraźniej w moim życiu xD].Dziś nie byłam w szkole. Jutro zakończenie roku muszę się przygotować. Krótko mówiąc wakacje czas zacząć.Muszę na wakacjach poszukać sobie chłopaka (a, to nie będzie najprostszym zadaniem zwłaszcza ,że jestem nie śmiała i wybredna). Świadectwo będzie z paskiem {wiem jestem geniuszem bo nic prawie w tym roku się nie uczyłam). Właśnie monitoring osiedlowy gapi się na ulicę i ogólne nudy .Mogę tylko sobie z nudów powtarzać jak jestem piękna niesłychanie ( to nie jest sarkazm ). No i takie nudy u mnie są a jak jest u was ?
a… i przy okazji chciała bym ,żeby to moje letnie uczucie było takie jak w la Boum z 1980r. Zresztą  polecam ten film mimo ,że mam trochę więcej lat niż 13 .

       

film leci ;

3 lipca o 21;00 na tv6 i 7 lipca o 12;40 a w następną niedzielę idzie również na tym samym kanale 2 część niestety nie wiem o której przypuszczam ,że podobnie

pozdrawiam was                                                          LOLA

   

19 Komentarze

 1. Też znam i lubię ten film :)
  Ja skończyłem gimnazjum i bardzo się cieszę :0 Nie przepadam za moją klasą…
  mlwdragon.blogspot.com
  historiaadam.blogspot.com

 2. Blog fajny tylko wygląd trochę za ciemny dla mnie ale to jest kwestia gustów. Wpisy dobrze uformowane.Błędów ort i językowych nie wiele widziałam. Podoba mi się tu i będę wpadać częściej :)

  kindziolinka.blogspot.com

 3. Siemsoon. Przeczytałam kilka postów i przyznam,że fajnie prowadzisz tego bloga: )) polecałabym jednak zmianę tła i tła zewnętrznego bo te róże z tym błękitem trochę się ze sobą gryzą : )
  pozdrawiam.

 4. wakacje to czas na miłość więc podobnie jak Ty też mam w planie taka spotkać, jeśli oczywiście jest mi pisana ;D Filmem mnie zaciekawiłaś więc chyba w najbliższym czasie sobie obejrzę ;) Wpadaj do mnie po więcej: mojsekret.blogujaca.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.