Wakacje to czas kiedy czuję się szczęśliwa!!

Witam

W szkole wszyscy na mnie patrzą  jak na nie wiadomo kogo. Rodzice mnie ignorują. Próbowałam z nimi o tym rozmawiać ,ale co tam nic nie dało. Moje  życie jest żałosne i cały ten blog chyba też ,ale to nie ważne. Zawsze lubiłam ,ale teraz ( ostatnio zakochałam się w latach 80 taka faza chyba).Powiedziałam sobie ,że nie szukam żadnego chłopaka mimo ,iż pisało mi w horoskopie (chrześcijaństwo zabrania wierzenia w tego typu rzeczy),że w lecie ma się  to stać i ,żebym tego nie przegapiła ,ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jutro jest w szkole dyskoteka na którą i tak nie pójdę bo wolę te prawdziwe w wakacje z resztą podobno jest święto całowania mimo ,że pani powiedziała ,że może to dla nas się źle skończyć. Z tą dyskoteką mogło by się tak skończyć jak w szesnastu świeczkach i nie chodzi mi tu o Jacka Rayana w dodatku w wakacje nikt mnie nie zna . Jak u was jest?


Lola

11 Komentarze

  1. Też mam jutro dyskotekę w szkole, ale i tak nie pójde, bo mam próbną maturę następnego dnia. A może byś jednak poszła na tą dyskotekę? Może być fajnie …

  2. ugh.. mam podobnie jak ty…

    p.S z tym klikaniem chodzi o to, żeby kliknąć w link sklepu SheInside, który mam podany na blogu. Dzięki temu nawiążę z nimi współpracę, więc jak byś mogła to kliknij :)

    adelerys.blogspot.com/2013/11/my-wishlist-of-sheinside.html

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.