Happy New Year !!

Witam !!

Jak wam mija tegoroczny rok ? Nie wiem czy tak powinno się pisać ,ale co tam.U mnie dużo się działo i dzieje w każdym mąć razie śpiewałam solówkę na konkursie kolęd i pastorałek . Klasa mnie wykończyła miałam dramatycznie chore gardło i krtań po czym okazało się ,że zajęliśmy przed ostatnie miejsce przez to też  opuściłam tydzień w szkole. Niestety teraz mam niezły urwał.

Sylwester hmmy … Powiedzmy był udany i był w stylu lat 80 .Mam oczywiście postanowienia noworoczne ,ale nie będę was  nimi przynudzać. Koleżanki ,Koledzy tak sobie i będę musiała znów pracować nad ich kontaktem ze mną.  Wy jak spędziliście sylwka?

Która wersja lepsza według was?

zagadka z jakiego to filmu?

 

pozdrawiam lola

Jeśli chcecie ,żeby było więcej zagadek piszcie .

 

13 Komentarze

 1. A ja właśnie bym przeczytała Twoje postanowienia noworoczne :) Kurczę, zawsze mi się marzyła impreza w stylu lat 80 :) Ach, dlaczego mnie tam nie było…

 2. Jest 12 stycznia a ty wspominasz sylwester no to ostro musiało, być ja od tamtego czasu popadłem w chorobę. Strasznie się rzuca w oczy ten kolor dla osób o bardzo wrażliwych oczach jak moje, może im to przeszkadzać więc proponował bym zmienić.

  Ale ciekawie piszesz i lubię jak się integrują autorzy z czytelnikami na blogach tzn. Rozmowy w komentarzach tak jak ty zadałaś pytanie o sylwestra

  Ja za dużo nie powiem bo poszedłem do siostry a obudziłem się 3 domy dalej tak więc nie pamiętam zbyt wiele :)

  Pozdrawiam http://itsmateusz.blogspot.com/

 3. Ja tam Sylwka spędziłam w domu. Nudziłam się przed kompem. Na ten rok postanowień nie mam, ale mam nadzieję, że będzie bardziej udany, niż ten, co był.

 4. heh ja też chcę impre z lat 80
  będę wpadała
  nie myślałaś o przeniesieniu blaga na blogspot? tam jest serio super
  mój blog: kazda-jest-inna.blogspot.com
  mojej bff: swiat-moimi-oczami-nr.blogspot.com

 5. Ja niestety sylwka miałem mało udanego. Spędziłem go z kolegami, ale było strasznie nudno..

  Jaki sylwester taki cały rok..
  U mnie to się nie sprawdza, bo w przeciwieństwie do nowego roku, resztę mam wspaniałą <3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.