Zakończenie roku !!

Witam i przepraszam za długą nieobecność.

Jak widać mamy oficjalnie 1 dzień lata.

Wczoraj było KOSZMARNIE!!!!!

Poszłam na zakończenie.Wyglądałam cudownie. Wkurzyło mnie to ,że nie było dla mnie miejsca w klasie jeszcze w dodatku moja koleżanka wymyśliła ,że będzie  robić zdjęcia i musiałam stać koło pani poczym pani sięgnęła po krzesło mówiąć ,że przecierz nie będę tu stać przez całą uroczytaść i nagle odezwał się taki chłopak z mojej klasy i powiedział ,że mogę usiąść z nimi na co ta dziewczyna która czepia się mnie od początku mówi do niego; Zgłupiałeś!!Na co pani mówi do mnie ,że mam już świadectwo to jak chce to wsumie mogę już iść do domu .Wtedy byłam zła na wszystkich i dziś wstałam o 6;38 i poszłam na śniadanie u tiffany’ego. Dziś jest doskonale.


 

Pozdrawiam lola

15 Komentarze

 1. O boże, ten blog wygląda strasznie :d Nie mówię tego, aby dopiec, ale to połączenie kolorów i tło.. No, po prostu są złe. Może schemat jest ok, ale zdecydowanie NIE JEST dobrze wykorzystany. I mówię to w miarę doświadczonym okiem domowego grafika :D
  Treść też jest słaba, może lepsza od tego wyglądu, ale „przecierz” mnie odrzuciło i zniechęciło do czytania. Piszesz tak, jakby pozabierali ci przecinki oraz kropki. Strasznie chaotycznie, po jakimś czasie przestałam rozumieć przekaz. Przeczytałam tę notkę i zrozumiałam, że robili zdjęcie, ale pani przesuwała jakieś krzesło i jakiś chłopak coś powiedział.. Nie wiem już sama, co było dalej…

 2. Aaaaaaaa! Wygląd twojego bloga razi! Za pstrokaty, za kolorowy pop prostu zły. Albo róże albo turkus. Za dużo tego. Kolory odwracają uwagę od postów, poz tym przez turkusowe tło blog jest nieprzejrzysty i zagracony. Brak nagłówka powoduje że rzadko kto zauważa tytuł bloga. Chętnie odwiedzę jeszcze raz jak zmienisz jego wygląd :)

 3. Siemka, powracam za prośbą ^^
  Już lepiej- kolory są stonowane, ale nagłówek ma straszną jakość. Poszukaj czegoś w większej rozdzielczości, co nie będzie rozpikselowane, bo w tej chwili spokojnie mogę te piksele policzyć :p
  Tak samo tło- postaraj się znaleźć obrazek, który przy powtarzaniu się, nie będzie tak zwracał na siebie uwagi nierównymi rogami. Bo w tej chwili wydać, że obrazek jest mały, nierówny i się chamsko powtarza. Poszukaj czegoś, co będzie się ze sobą ładnie komponowało po połączeniu.

 4. Ogólnie to fajny wygląd bloga, jednak w tym poście dopatrzyłam się kilku błędów… Dużo przeczytałam postów o zakończeniu roku szkolnego, Ty postanowiłaś opisać swoje zakończenie, lecz można by było zrobić to trochę dłużej i dokładniej. Ale, mnie się ten blog podoba jest bardzo ciekawy.
  Pozdrawiam…

 5. Blog jest spoko, ale rzeczywiście tło i nagłówek pozostawiają trochę do życzenia :)
  Szkoda, że miałaś takie zakończenie roku… ja np. byłam przebrana za Króla Juliana i wydurniałam się przed całą szkołą :) Może rozpoczęcie będzie lepsze?

 6. Smutne trochę ;/ U mnie w szkole, w każdej klasie jest więcej miejsc niż osób, zawsze zostaje puste co najmniej dwie ławki :P Jest nas 23 (już 22, chyba, że jednak dodadzą nam kogoś kto nie zdał..)
  Dobrze przynajmniej, że to koniec roku, w następnym nikt już nie będzie o tym pamiętał :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.